ВОЇНИ-ДЕСАНТНИКИ ВІДЗНАЧИЛИ 30-ТУ РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші

Сьогодні 24 серпня, з нагоди 30-ї річниці Незалежності України, особовий склад Десантно-штурмових військ Збройних Сил України взяв участь у святкових та загальноміських заходах.

Розпочалися святкові заходи у столиці українського десанту – місті Житомир о 10-й ранку з урочистого параду. Колони військовослужбовців, учасників бойових дій, городян, представників органів державної влади стартували одночасно з трьох напрямків – від пам’ятників Тарасу Шевченку, Олегу Ольжичу, Івану Огієнку.

Учасники святкової ходи рухались вулицями Великою Бердичівською, Перемоги та Київською, зупиняючись біля пам’ятників видатних державних діячів, покладаючи до їх підніжжя квіти.

Біля майдану Соборний, відбувся молебень за загиблими захисниками України, які віддали своє життя захищаючи суверенітет, територіальну цілісність та незалежність України під час російсько-української війни.

Також святкові заходи відбулися у всіх військових частинах та гарнізонах Десантно-штурмових військ ЗС України, прифронтових містах та селищах, де виконують бойові завдання щодо захисту нашої Батьківщини та її громадян українські десантники.

З 30-річчям, Україно! З Днем Незалежності!

Слава Україні!

Слава ДШВ!

Служба зв’язків з громадськістю командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України