У Десантно-штурмових військах визначили краще гранатометне відділення АГС-17

На загальновійськовому полігоні, що поблизу Житомира, відбувся конкурс на краще гранатометне відділення АГС-17 серед військових частин та підрозділів  Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Суддівська колегія конкурсу зазначає, що основна мета цього заходу полягає у підвищенні зацікавленості особового складу щодо поглиблення свого професійного рівня, а також обмін професійним досвідом між загартованими в боях воїнів.

Так, протягом тижня, воїни-десантники змагалися у декількох номінаціях. Зокрема спортивній, діях відділення в обороні та наступі, а також під час потрапляння в засідку.

Під час конкурсних випробувань, гранатометники демонстрували відточені до автоматизму навички у проведенні розвідки цілей, їх виявлення, визначення їх пріоритетності, влучну стрільбу та багато іншого.

– Учасники конкурсу показали високий рівень підготовки, а також мали змогу підвищити свою професійну майстерність, обмінятися знаннями та практичним досвідом, – зазначає головний суддя конкурсу майор Анатолій Цюренко.

За підсумками конкурсу, кращими гранатометними відділенням АГС-17 серед військових частин та підрозділів ДШВ ЗС України стали воїни-десантники з 81 окремої аеромобільної бригади, 95 окремої десантно-штурмової бригади та 25 окремої повітрянодесантної Січеславської бригади.

Вітаємо переможців та бажаємо здобути перемогу у конкурсі на краще гранатометне відділення АГС-17 у Збройних Силах України, який відбудеться у вересні цього року.

“Завжди перші!”

Служба зв’язків з громадськістю командування Десантно-штурмових військ ЗС України