ЖИТОМИРСЬКІ ДЕСАНТНИКИ ТЕСТУЮТЬ ОБЛАДНАННЯ ПІД ІНОЗЕМНІ ПАРАШУТНІ СИСТЕМИ

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_перші
У Житомирі проходять планові випробування літака АН-26 з адаптованим обладнанням для десантування під сучасні парашутні системи іноземного виробництва.

Відповідальна місія «початківців» дісталась інструкторам повітрянодесантної підготовки 199 навчального центру Десантно-штурмових військ ЗС України та фахівцям Бригади транспортної авіації імені Героя України Дмитра Майбороди.

Хочеться нагадати, що дана парашутна система Т-11, яка мається на озброєнні військових частин Десантно-штурмових військ, призначена для бойових і навчально-тренувальних стрибків з повним озброєнням і спорядженням військовослужбовців як в день, так і в ночі. Десантування здійснюється з військово-транспортних літаків типу АН-26 при швидкості польоту до 277 кілометрів за годину та на висоті від 200 до 600 метрів.

Сьогоднішні випробування проходили у декілька етапів. Спочатку десантування особового складу здійснювалося з літака АН-26 зі швидкістю 230 кілометрів за годину на висоті 600 метрів. Наступним випробуванням стало відпрацювання дій десантника у випадку зависання парашуту за літаком та введенням в дію рятувальної парашутної системи Т-11. Завершальним етапом було десантування особового складу на висоті 200 метрів при швидкості літального апарату 277 кілометрів за годину.

Випробування тривають.

 

За матеріалами 199 навчального центру Десантно-штурмових військ ЗС України