«УКРАЇНСЬКІ ДЕСАНТНИКИ ПОВИННІ БУТИ ГОТОВИМИ ДІЯТИ В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС ДОБИ ТА УМОВАХ ОБСТАНОВКИ»

В рамках підготовки до практичних дій тактичного “Saber Junction – 2021”, що у Німеччині, українські десантники відпрацювали водіння бойових машин в умовах складної місцевості та в темну пору доби.

Планом занять було передбачено водіння бойових машин у колоні, причому без освітлення, за допомогою приладів нічного бачення. Також в рамках занять були відпрацьовані питання евакуації бронемашин в лісостеповій місцевості, за допомогою спеціальної техніки.

За словами заступника командира 122 окремого аеромобільного батальйону 81 окрема аеромобільна бригада ДШВ ЗС України – голови української делегації майора Сергія Мирного, за підсумками занять, воїни-десантники показали високу навченість та підготовку водіння бойової техніки в різних умовах.

– За досвідом бойових дій, скритне переміщення підрозділів дуже часто відбувається саме вночі. Тому, українські десантники повинні бути готовими діяти в будь-який час доби та умовах обстановки, – відзначив майор Сергій Мирний.

Нагадаємо, що під час багатонаціонального тактичного навчання “Saber Junction – 2021”, яке незабаром розпочнеться в Німеччині. Україну представлятиме ротна тактична група 122-го окремого аеромобільного батальйону 81-ї окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ ЗС України.

Служба зв’язків з громадськістю 81 окрема аеромобільна бригада ДШВ ЗС України