Українські десантники організували для іноземних партнерів виставку зразків ОВТ, що стоїть на озброєнні в ДШВ ЗС України

Так, на базі Багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності (JMRC), що у Німеччині, тривають заходи підготовки багатонаціонального тактичного навчання “Saber Junction – 2021”.

Зокрема, наразі тривають заходи підготовки особового складу, озброєння та військової техніки, яке буде залучено до практичних дій в рамках тактичного навчання.

Українські десантники вже мали змогу ознайомитись зі зразками озброєнням і військової техніки країн-партнерів. Своєю чергою, марунові берети організували для військовослужбовців Збройних Сил США виставку наявних зразків озброєння та військової техніки, що стоїть на озброєнні у підрозділах Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

У дружній атмосфері, українські та американські військові мали змогу поспілкуватися щодо технічних характеристик, експлуатації та практичного застосування даного озброєння в різних видах бою, тактичних діях, навчаннях тощо.

Також іноземних партнерів дуже зацікавили розповіді десантників про бойові дії в ході стримуванні та відсічі збройної агресії російсько-окупаційних військ.

Нагадаємо, що у навчанні “Saber Junction – 2021” будуть брати участь військовослужбовці з більше двадцяти країн-членів НАТО та інших держав. Україну представлятиме ротна тактична група 122-го окремого аеромобільного батальйону 81 окрема аеромобільна бригада Десантно-штурмових військ ЗС України.

Служба зв’язків з громадськістю 81 окрема аеромобільна бригада ДШВ ЗС України