У Житомирі визначили найсильнішу команду під час відкритого чемпіонату ДШВ ЗС України з функціонального багатоборства – кросфіту

Сьогодні 11 вересня у Житомирі відбувся відкритий чемпіонат з функціонального багатоборства – Кросфіту серед збірних команд Десантно-штурмових військ Збройних Сил України та місцевих спортивних клубів.

Символічним є те, що потужний захід відбувся саме в День фізичної культури і спорту, адже спорт є невідною складовою військової служби, тим паче воїнів-десантників.

Так, Десантно-штурмові війська представляли шість збірних команд з п’яти бойових бригад та Навчального центру. Також у престижному чемпіонаті марунових беретів взяли участь місцеві команди Житомира та Одеси. Зокрема збірні команди окремого розвідувального батальйону ДШВ, курсантів Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова та Військова академія м.Одеса, а також місцевих спортивних клубів LIME fitness, Svaor CrossGym Житомир та Фітнес-зал TRX-club Pantera.

Під час урочистого відкриття, командувач Десантно-штурмових військ ЗС України бригадний генерал Максим Миргородський звернувся до учасників чемпіонату:

– Кожен з Вас пройшов важкий шлях тренувань до початку чемпіонату. Бажаю кожному учаснику та кожній команді незламної волі до перемоги, терпіння, і кожній команді залишатися Завжди Першими!, – підкреслив бригадний генерал Максим Миргородський.

Привітав учасників чемпіонату з функціонального багатоборства Житомирський міський голова Сергій Сухомлин:

– Ви найкращі! Хочу всім подякувати за ті емоції, які ви сьогодні даруєте житомирянам. Дуже багато дітей та дорослих завдяки вашому прикладу підуть займатися спортом, а це є найважливішим. Вдячний і житомирським спортивним клубам, які своєю участю підтримують наших хлопців і дівчат з десантно-штурмових військ. Перемоги найсильнішим! Але серце житомирян буде з нашим навчальним центром, Житомирським військовим інститутом імені С.П. Корольова та брендом міста Житомира – славетною 95-ю бригадою!, – сказав міський голова Сергій Сухомлин.

В самому центрі Житомира, на вулиці Михайлівській, панувала справжня спортивна боротьба. У запальній боротьбі, в напруженому темпі – учасники чемпіонату демонстрували свій незламний дух та вражаючі фізичні якості українського десантника.

Підтримати хлопців у нелегкій боротьбі прийшли друзі, побратими, родини та житомиряни.

За умовами чемпіонату, командам необхідно було виконати чотири комплекси: естафету на швидкість – 21 підтягування, 15 бурпі з перестрибуванням тумби (60 см), 9 трастерів з диском (20 кг.), виконати найбільшу кількість повторень жиму штанги лежачи (100 кг.), AMRAP (синхронний прес, присідання з 80 кг покришкою, віджимання від підлоги), Air assault bike, Гребний тренажер та багато іншого. При цьому, дані вправи необхідно було виконати за певний проміжок часу.

За підсумками змагань призові місця розподілили наступним чином: «золото» здобули десантники 81 окрема аеромобільна бригада. «Срібло» – отримала команда 95 окрема десантно-штурмова бригада Збройнi Сили України. А «бронза» дісталася воїнам 25 окрема повітрянодесантна Січеславська бригада ДШВ ЗС України.

Серед спортивних команд Житомира, призові вибороли збірні команди спортивних клубів LIME та SVAVOR, а також команда Житомирським військовим інститутом імені С.П. Корольова.

Переможців та учасників чемпіонату було відзначено кубками, медалями, цінними подарунками, спортивним інвентарем та грошовими преміями.

Завжди перші!

Служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України