Артилерійський рекорд львівських десантників

Як вже повідомляли ЗМІ, в травні 2022 року, під час спроби російських окупантів навести понтонну переправу через річку Сіверський Донець, підрозділи артилерії 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ, здобули своєрідний рекорд: на протязі двох діб, підбили 73 одиниці ворожої бронетехніки (танки, БМП, БМД, МТЛБ, БТР).

І от 13 червня 2022 року, артилеристи-десантники, так би мовити, зірвали черговий, “гарматний” “джек-пот”! І який! А саме, увага (!!!): під час проведення загальної системи вогневого враження, в районі населеного пункту N. (східний напрямок), артилерія 80 бригади знищила: два комплекси реактивної системи залпового вогню (РСЗВ) 9К57 “Ураган” калібру 220 мм, одну бойову транспортно заряджаючу машину (БТЗМ) до “Урагану”, один БТР, бронеавтомобіль “Тигр”, дві вантажівки, та склад з боєприпасами (судячи по силі вибуху, ймовірно, з ракетами до “Урагану”).

Крім того, протитанкові підрозділи 80 бригади, в той же день, протитанковим ракетним (ПТРК) комплексом “Стугна-П”, спалили ворожий танк і БМП! І все за на протязі одного дня!!! Знову рекорд!

До речі, ще на початку російського вторгнення, інший підрозділ ЗСУ, в березні 2022 року, також знищив один комплекс РСЗВ 9К57 “Ураган”, експортна вартість якого, приблизно 10 мільйонів доларів. І от тепер, колекцію ліквідованої “серйозної” техніки окупантів, вже аж на дві одиниці, поповнили (а значить на 20 мільйонів доларів зменшили бюджет країни агресора) і львівські десантники.

Слава ДШВ! Слава Україні!

Служба зв’язків з громадськістю 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ