Це був гнів Мантикори. Як десантники з Галичини шматували російських потвор в південних областях України

З перших годин початку широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти суверенної України, військові частини та підрозділи Десантно-штурмових військ Збройних Сил України перебувають на вістрі атаки та в самому епіцентрі бойових дій.

Сотні знищених ворогів та тонни перетвореної на металобрухт військової техніки – ось результат роботи українських десантників. І так буде завжди, поки не будуть знищенні всі вороги України!

Цього разу, мова в нашому матеріалі буде йти про воїнів-десантників 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ, які зустріли вторгнення російських окупантів в південних областях України.

Будучи майже на межі людських можливостей, галичани відчайдушно знищували та знищують російських потвор. І недаремно, на їхньому нарукавному знаку зображена Мантикора з палаючим мечем. До слова, дана міфічна істота – надзвичайно рухлива і швидка, яка розриває жертву на маленькі шматочки. І саме така участь спідкала російських окупантів.

PS: На знімках зафіксовано озброєння та військова техніка, спорядження, особисті і службові документи, а також тіла знищених окупантів – військовослужбовців 126-ї бригади берегової оборони Чорноморського Флоту Військово-Морського Флоту РФ.

Дана військова частина дислокована у селі Перевальне, ТОТ АР Крим, і переважна більшість знищених в прямому сенсі потвор, – є зрадниками Військової присяги та всього українського народу. Правосуддя над перебіжчиків здійснили десантники з Галичини, розшматувавши їхні підрозділи.

Слава ДШВ! Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
 
Далі буде…