ДЕКІЛЬКА ЕПІЗОДІВ БОЙОВОЇ СЛУЖБИ РОЗВІДНИКІВ 81-Ї БРИГАДИ ДШВ

Ми продовжуємо публікувати приклади мужності та героїзму військовослужбовців Десантно-штурмових військ ЗС України під час широкомасштабної збройної агресії російської федерації.

Сьогоднішня наша розповідь присвячена декільком епізодам бойової служби воїнів розвідувального підрозділу 81 окрема аеромобільна бригада ДШВ ЗС України, представлених до отримання Державних нагород. Враховуючи міри безпеки, ми не будемо називати їхні імені та прізвища.

Так, виконуючи бойові завдання на Харківщині, заступник командира розвідувального підрозділу – інструктор з повітрянодесантної підготовки безпосередньо здійснював керівництво підрозділом під час бойового зіткнення з переважаючими силами противника. В результаті був знищений ворожий танк Т-72 та жива сила противника.

Також офіцером була успішно проведена розвідка місцевості, що дозволило зупинити прорив військ противника в районі пішохідного мосту у місті Ізюм.

Не менш важливим було завдання з евакуації підрозділу з частково зайнятої ворожими військами території. Зокрема офіцером було грамотно сплановано та обрано маршрут руху. Завдяки цьому, весь особовий склад був виведений без втрат.

Слід відзначити, що за цими сухими рядками стоїть найбільша наша цінність – врятовані людські життя, життя наших солдатів.

Під час виконання цих бойових завдань, також відзначилися й ніші військовослужбовці розвідувального підрозділу. Зокрема молодший сержант Борис Т. – особисто знищив танк Т-72 та виконував ряд важливих завдань, водій бронемашини старший солдат Семен К., – безпосередньо евакуйовував підрозділ з окупованої території, та молодший сержант В’ячеслав Т., – у складних бойових умовах налагодив зв’язок з сусідніми підрозділами ЗС України, під час здійснення евакуації підрозділу.

Далі буде…

Слава ДШВ! Слава Україні!🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Служба зв’язків з громадськістю 81 окрема аеромобільна бригада ДШВ ЗС України