“ГЕНЕРАЛ МОРОЗ” ПЕРЕЙШОВ НА СТОРОНУ УКРАЇНИ ТА “КОШМАРИТЬ” РОСІЙСЬКИХ ОКУПАНТІВ

З початком широкомасштабної збройної агресії, навіть погода в Україні чинить жорсткий супротив окупаційним військам РФ. Так, наприкінці лютого було потепління, і техніка окупантів грузла в багнюці. А з настанням календарної весни, в північних регіонах нашої держави спостерігається суттєве зниження температури, особливо у нічний час.

За отриманою розвідувальною інформацією з радіоперехоплень та свідчень місцевих мешканців, окупанти досить тяжко сприймають наші кліматичні умови, особливо в лісисто-болотистій місцевості. І це значно впливає на їх морально-психологічний стан.

Не зважаючи на те, що російські війська звикли до холодів, український клімат їх досить не тішить. Адже так званий “Бліцкриг” їм не вдався, і наразі ординці змушені перебувати під відкритим небом в обіймах природи.

З покон віків, московити вважали, що їх захищає та оберігає міфічний “Генерал Мороз”, який завжди діяв проти загарбників. А цього разу, їх покровитель не змінюючи своїх принципів справедливості, став на бік правди.

І російські загарбники в розпачі зрозуміли те, що “Генерал Мороз” став на захист України та почав “кошмарити” російських окупантів. А Українців гріє лють до ворогів та любов до Батьківщини.

На даний час в лісах та на полях українського Полісся та Слобожанщини, валяються десятки обмерзлих трупів військовослужбовців ЗС РФ. І більшість з них помирає не відразу.

Жоден з окупантів і в страшному сні не міг собі уявити такий жахливий кінець – померти в муках від поранень на чужині, при цьому бути залишеним на полі бою своїми командирами.

Стікаючи кров’ю та відчуваючи нестерпний біль, а також відчай від неминучого кінця, кремлівські окупанти проклинають той день, коли прийшли на українську землю.

Ми – перемагаємо! Вірте нашим воїнам! Вірте Збройним Силам України!

Служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України