Історія Героя України Володимира Балюка “БАЛУ”

Сержант Володимир Балюк – гідний приклад та взірець сержантського корпусу Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

«Слідуй за мною – роби як я!» – це про «Балу». Завжди високомотивований, вимогливий, справедливий, з чудовим рівнем професійної підготовки, надзвичайно харизматичний, людяний та зі щирою посмішкою. Таким ми його бачимо на всіх світлинах та відео, побратими з теплом згадують спільні моменти десантного життя.

Отримавши бойовий досвід у АТО та ООС, Володимир завжди самовдосконалювався та навчався, завжди посідав призові місця у змаганнях по практичній стрільбі, а спорт – був невід’ємною частиною життя.

Зі спогадів побратимів про його останній бій з переважаючими силами противника, всі одностайно відзначають героїзм, мужність та відчайдушність «Балу». Воїн особисто знищив 2 ворожі БМД та чимало живої сили противника.

Нещодавно побратими мали змогу відвідати домівку Героя та вручити Матері відзнаку 80-ї Галицької бригади, як знак пам’яті та глибокої пошани Воїну-Десантнику. Спогади рідних, побратимів, командирів та друзів…

Слава Герою України Володимиру Балюку за самовідданість у захисті рідної землі!

Служба зв’язків з громадськістю 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади ДШВ ЗС України