Його виховала та загартувала війна

#stoprussia #ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші

– Мій бойовий підрозділ – для мене наче родина, і я впевнений у кожному своєму підлеглому! Яким би складним не було завдання, ми обов’язково його виконаємо! Лише так прийнято в українському десанті! – розповідає командир парашутно-десантного підрозділу 25 окрема повітрянодесантна Січеславська бригада ДШВ ЗС України старший лейтенант на ім’я Олексій.

І це дійсно так. Олексій неодноразово зі своїм підрозділом виконував найскладніші та небезпечні завдання, які стояли перед його десантниками. Молодий офіцер завжди уміло керував діями своїх підлеглих, завдаючи противнику чималих втрат. А іноді, досить важливі та небезпечні завдання – він виконував особисто, демонструючи цим приклад своїм підлеглим.

Так, озброївшись своїм улюбленим АГС-17, яким він володіє дуже вправно та навіть віртуозно, Олексій час-від часу виходив на полювання. Займаючи вигідну позицію, офіцер знищував різні пріоритетні цілі противника: вогневі точки, зосередження особового складу, легку техніку та інші. До речі, серед знищених ним окупантів – був навіть один з ватажків проросійського бандформування. І на “концерт до Кобзона” він “поїхав” прямо на своєму палаючому авто.

– Як би не було “гаряче” на фронті, ми щодня завдаємо втрат противнику, знищуючи його живу силу та особовий склад. Бойовий десантний дух у нас дуже високий, і ми всі налаштовані лише на перемогу. Адже це наша рідна земля, і ми їх тут всіх поховаємо!

Загалом, про таких як Олексій кажуть, що його виховала та загартувала війна. Молодий офіцер кілька років тому закінчив Військову академію (м. Одеса), та обійняв первинну офіцерську посаду в славетній повітрянодесантній бригаді. Проте, за короткий проміжок часу, він відразу зарекомендував себе досить відчайдушним та грамотним командиром, в якого вірять його підлеглі.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисту України Указом Президента України Олексій нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Служба зв’язків з громадськістю 25 окрема повітрянодесантна Січеславська бригада ДШВ ЗС України