Команда 79 окремої десантно-штурмової бригади стала бронзовими призерами у змаганнях снайперів на першість в Збройних Сил України

З 06 по 09 серпня на 37 загальновійськовому полігоні Десантно-штурмових військ ЗС України, що на Житомирщині відбулися змагання на кращу снайперську пару серед військових частин ЗС України.

У турнірі брали участь 9 кращих команд видів і родів військ Збройних Сил України (2 команди ССО, ДШВ, Морська піхота, Повітряні сили, ВСП,
Сухопутні війська, Школа снайперів ДШВ, Школа снайперів СВ ).

Переможцями назвуть тих професіоналів, яким, знадобиться найменше часу для виконання всіх завдань.

При цьому враховуватимуть точність та швидкість. У якості зброї на час змагань використовували пістолети Макарова та снайперські гвинтівки.

«Змагання максимально наближені до бойових. Часто на фронті снайперу необхідно зробити всього один постріл і підготовка до нього дуже ретельна. І коли на війні снайпер може годинами чекати хороших умов для пострілу, то на змаганнях час обмежений», – розповідає учасник змагань  Сергій.

Змагання тривали ти дні. Снайпери змагалися у точності стрільби на різні відстані, працювали у складі команди, демонстрували вміння взаємодіяти один з одним, вести прицільний вогонь під психологічним і фізичним навантаженням в умовах, наближених до бойових.

А в заключний день змагань бійці долали багатокілометровий марш, виконували завдання з орієнтування на місцевості, оперативного виходу на позицію, розміщення, ураження конкретної цілі у визначений час та відходу з позиції. 

За словами підполковника Олексія Джемули, метою цих, змагань є удосконалення снайперської майстерності, вивчення передового досвіду з підготовки снайперських пар та безпосередньо підвищення рівня польового вишколу й фізичної витривалості.

Так, представники 8 окремого полку спецназу (ССО), отримали перше місце у конкурсі на 10 тисяч гривень.

Зазначаємо, що друге та третє місце посіли представники команд 8 окремого полку спецназу (ССО), 79 окремої десантно-штурмової бригади (ДШВ), які отримали сертифікати на 6 та 2 тисячі гривень відповідно.

Під час цих змагань снайперські пари продемонстрували вражаючу професійну роботу у різних умовах складності та гідно представили свої підрозділи.

Фото Андрія Ляшенко

Прес-служба командування ДШВ ЗС України