Командир підрозділу 81-ї бригади ДШВ ЗС України розповів про оборону важливих населених пунктів Луганщини

Командир підрозділу 81 окрема аеромобільна бригада ДШВ ЗС України майор Сергій М. розповідає про оборону важливих населених пунктів Луганщини: Рубіжне, Сєвєродонецьк та Лисичанськ.

Його підрозділ в взаємодії з іншими силами оборони України обороняв та знищував переважаючі сили російських окупантів на Луганщині. Один з боїв Сергій пригадує й зараз. На один із взводних опорних пунктів вийшло близько 60-70 бійців спецпідрозділу СОБР “Ахмат” з чеченської республіки.

– На один із взводних опорних пунктів вийшло близько 60-70 “кадирівців” підрозділу “Ахмат”. Мій комроти здійснив перегрупування. Від початку бою “бійці рамзана” втратили 10 убитими та приблизно 8 – пораненими. Уявіть собі, аеромобільне-десанте відділення зайшло у фланг найманців й нанесло їм значних втрат. “Чорні (авт. найманці вдягнені в чорний однострій)” змушені були відступати, а точніше тікати, – пригадує офіцер.

Командир пишається своїми підлеглими. Він з гордістю пригадує, як його командири відділень, головні сержанти взводів та рот нищили техніку та особовий склад загарбників “на нуль”. А один його воїн-десантник – міг знищити ціле парашутно-десантне відділення окупантів.

– Десантно-штурмові війська – це довіра один до одного. Ти постійно знаєш, що люди, які тебе оточують, вони завжди стоять в одному строю. І неважливо, які би обставини не складалися, любий десантник ціною власного життя – завжди підтримає іншого. Оце і є ДШВ!, – підсумовує Сергій М.

Смерть російським окупантам! Разом до Перемоги! Слава Україні!🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Служба зв‘язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України