Львівські десантники: “Зараз саме той історичний момент, коли ми можемо, повинні та зобов‘язані відстояти і закарбувати нашу незалежність”

Знайомтесь : “Койот”, “Чапа” та “Добрий” – три побратима, які вже не один рік стоять на захисті нашої державності.

– Це та дружба, в якій знайомі досить швидко стають побратимами, братами по зброї і духу. В найважчі моменти твого життя, саме ці люди будуть поруч з тобою і з посмішкою на обличчі скажуть: “це найкраща робота у світі”.

Не зважаючи на те, що десантники неодноразово виконували завдання в районі проведення АТО/ООС, які за їхніми словами внесли свою лепту в формування їх як військовослужбовців.

День початку повномасштабного вторгнення став самим переломним моментом для всіх трьох. Станом на 24 лютого десантники опинилися в різних районах, виконували різні бойові завдання за призначенням та вже наприкінці березня знову почали працювати пліч-о-пліч в складі одного підрозділу.

Хлопці постійно вдосконалюють свої навички, адже вважають, що в бою ти не піднімаєшся на рівень своїх очікувань, а спускаєшся до рівня своєї підготовки.

– Високий рівень індивідуальної підготовки бійців та злагодженості підрозділів ДШВ дозволяють виконувати завдання різного типу. В даний момент важливо робити детальний розбір будь-якої операції, аналізувати та вдосконалювати. Помилки в наших умовах коштують занадто дорого.

Чи присутній страх ? Так, він завжди присутній, коли є загроза життю. Не боїться лише дурень. Сильніше страху напевне почуття відповідальності за тих, хто стоїть позаду, тих, хто нас підтримує, хто в нас вірить, хто допомагає нам – наш народ.

Ми не маємо права підвести їх. Ми на своїй землі. Нам є що і кого захищати на відміну від московитських виродків, які прийшли на нашу землю з метою нажити собі унітаз *сміються* .

На відміну від ворога ми взяли в руки зброю для того, щоб захищати нашу Батьківщину і наші сім’ї.

Хлопці впевнені у нашій перемозі та після неї планують продовжити свій шлях в лавах Десантно-штурмових військ ЗС України.

– Десантники завжди були і будуть елітою війська. Для нас, велика честь бути частиною цієї еліти.

За мужність і героїзм проявленні в боях, Указом Президента України двоє з друзів вже нагородженні високою державною нагородою орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

Пишаємось і впевнені, що нові відзнаки не дадуть на себе довго чекати!

Слава Україні! Героям Слава!

Зоряна Коновалець, 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ