Лише спільними зусиллями та у тісній взаємодії – ми захистимо Україну!

Цього разу, ми розкажемо про одну з історій справжньої армійської дружби та бойового братерства, що зародилися в боях проти російських окупантів. Нашими героями стали воїни Десантно-штурмових військ та Національної гвардії України Вадим та Антон.

Вадим – головний сержант окремого аеромобільного батальйону, а Антон – командир стрілецького взводу. І вони тривалий час пліч-о-пліч захищали Україну від переважаючих сил противника, проте все послідовно.

Ще на початку березня, особовий склад 122-го окремого аеромобільного батальйону 81 окрема аеромобільна бригада після виконання визначених завдань, відбув на підсилення підрозділів 15-го окремого Слов’янського полку Національна гвардія України.

Десантники спільно з нацгвардійцями знищували переважаючі сили рашистів в районах населених пунктів Рубіжне, Сєверодонецьк та Лисичанськ.

Це історія справжньої підтримки, дружніх порад, допомоги та спільних бойових завдань: знищення ворожої техніки, відбиття штурмів противника, прикриття побратимів й нажаль, втрати підлеглих.

– Лише спільними зусиллями та у тісній взаємодії – ми захистимо Україну!, – відзначають Вадим та Антон.

Смерть російським окупантам! Разом до Перемоги! Слава Україні!🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Служба зв‘язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України