«Маруновий берет 2018»: Десантування техніки та потужні рейди в тилах умовного противника

Військові частини та підрозділи Десантно-штурмових військ ЗС України продовжують виконувати навчально-бойові завдання в південних регіонах країни в рамках командно-штабних навчань з практичними діями «Маруновий берет 2018».

Так, на одному із полігонів Херсонщини розпочався черговий практичний етап з авіаційного удару бойових вертольотів Мі-24 та артпідготовки.

Після цього, броньована група однієї із десантно-штурмових бригад розпочала проводити рейдові дії в тилу умовного противника, знищуючи при цьому його сили та важливі об’єкти.

Контролював хід проведення навчань Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач збройних Сил генерал-армії України Віктор Муженко. Безпосередньо керував навчаннями командувач Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-лейтенант Михайло Забродський.

Після успішно виконання завдання, десантно-штурмові підрозділи з посиленими танковими та артилерійськими підрозділами продовжили рейдові дії тилами умовного противника.

Для подальших «бойових дій», в інтересах цього потужного угрупування, в сусідній області, в тилу умовного противника відбулося десантування кількох одиниць мобільної армійської техніки та тактичного повітряного десанту. Десантування відбувалося з літаків військово-транспортної авіації ІЛ-76 однієї із частин Повітряних Сил Збройних України.

Розшвартувавши військову техніку та перевіривши її справність, парашутно-десантні підрозділи продовжили виконання поставлених завдань.

Командувач десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Михайло Забродський високо оцінив дії підрозділів та їхній рівень підготовки.

– В рамках командно-штабних навчань з практичними діями «Маруновий берет 2018», Десантно-штурмові війська виконують багато різних завдань, в різних областях України. При цьому, практичні дії розігруються не за шаблоном, як колись було прийнято, а безпосередньо в нестандартних ситуаціях, які можуть виникнути під час ведення реальних бойових дій, – підкреслив генерал-лейтенант Михайло Забродський.

Необхідно відзначити, що практичні дії частин ДШВ з бойовою стрільбою та десантуванням «Маруновий берет 2018» продовжуються. Зокрема, в напрямку морського узбережжя одного із південних регіонів України.

Прес-служба командування ДШВ ЗС України