Миколаївські десантники виявили хитрий задум противника і відбили штурм Українських позицій

Десантники 79 окрема десантно-штурмова бригада Миколаїв ДШВ ЗС України відбили штурм противника кількох позицій поблизу Мар’їнки, нанісши ворогу суттєвих втрат.

Ворожа піхота силами до роти намагалася непомітно наблизитися до позицій десантників, аби штурмом захопити їх. Підступність ворога полягала в тому, що в цей же час він безупинну атакував інші позиції бригади, активно застосовуючи на тих ділянках підтримку своєї артилерії.

На цій же ділянці його штурмовий загін намагався підійти тихо, без вогневої “допомоги” своєї артилерії. Утім, аеророзвідка миколаївських десантників не “дрімала” – рух противника було вчасно виявлено і по ньому було нанесено вогневе ураження з активним застосуванням скидів боєприпасів з дронів. Це призвело до того, що ворог вже на підступах до нашого переднього краю поніс втрати.

Вогонь зі стрілецького озброєння та гранатометів, марунових беретів з Миколаєва, довершив справу: понісши значні втрати, противник відмовився від своїх планів і під прикриттям димової завіси окупанти втекли, кинувши на полі бою своїх загиблих.

Разом до Перемоги! ДШВ – Завжди Перші! Слава Україні!

Служба зв’язків з громадськістю 79 окрема десантно-штурмова бригада Миколаїв ДШВ ЗС України