Напередодні професійного свята, командувач Десантно-штурмових військ нагородив воїнів-десантників, які виконують завдання в районах проведення ООС

В рамках оперативно-польової поїздки до районів проведення Операції Об’єднаних Сил, командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Євген Мойсюк відвідав підпорядковані військові частини та підрозділи українського десанту.
01-2
На пунктах управління військових частин, генерал-лейтенант Євген Мойсюк ознайомився зі станом справ, заслухав командирів та посадових осіб щодо обстановки в зонах їхньої відповідальності, поспілкувався з військовослужбовцями тощо.
01-3
З нагоди прийдешнього свята – Дня Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, генерал-лейтенант Євген Мойсюк вручив воїнам-десантникам відомчі відзнаки та цінні подарунки.
01-6
– Дякую Вам за сумлінну службу, мужність та високий професіоналізм! Бажаю Вам та Вашим родинам щастя, міцного десантного здоров’я, достатку та нових звершень. І нехай, Наш небесний покровитель Архістратиг Михаїл й надалі оберігає Вас!, – відзначив звертаюсь до десантників командувач ДШВ ЗС України генерал-лейтенант Євген Мойсюк.
Служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України