НАТО для України – Україна для НАТО

Нещодавно відбувся візит керівного складу Литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького ЛИТПОЛУКРБРИГ (Lithuanian-Polish-Ukrainian Brigade) до військових частин та підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України в один із районів зосередження.

Іноземна делегації на чолі з командиром Литовсько-польської-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького бригадним генералом Ярославом Мокшицьким ознайомилася з організацією підготовки особового складу підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Командувач Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-майор Максим Миргородський та посадові особи органу військового управління поінформували міжнародних партнерів про досвід ведення бойових дій українських десантників під час відбиття широкомасштабної збройної агресії військ російської федерації проти України, сучасну підготовку особового складу та штабів підрозділів.

Своєю чергою, бригадний генерал Ярослав Мокшицький висловив свої враження щодо професійності, мужності та героїзму українських десантників під час знищення переважаючих сил російських окупантів, а також віртуозне та креативне застосування зразків іноземного озброєння і військової техніки в ході ведення бойових дій.

Також в рамках візиту, було обговорено подальшу міжнародну військову співпрацю. Зокрема НАТО для України – Україна для НАТО, – відзначили посадовці.

Разом до Перемоги! ДШВ – Завжди Перші! Слава Україні!

Служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України