Розрахунок польського розвідувального БПЛА “Fly Eye” 80-ї Галицької бригади

Літній вечір. Бахмутський напрям. На позиції розрахунку розвідувального літака “Fly Eye” спекотно та дошкуляють комарі.

Постійно озираємось та вишуковуємо в небі “ворожі очі”, які дуже активно “моніторять” наші розрахунки БПЛА. Це пріорітетна ціль на даному етапі війни, адже ми бачимо кожен рух окупантів, куди підтягуються і накопичуються, та намагаємось знищувати ще на підступах до наших позицій.

Тільки-но чутно команду на політ, бійці зразу по своїх місцях та відпрацьовують уже натреновані до автоматизму маніпуляції. Спочатку десантник перевіряє справність самого літака та момент з’єднання зі всією системою. Далі після уточнення та доповіді, що все готово – сам запуск літака. Це здійснюється під відповідним кутом нахилу та по конкретній траекторії.

І ось цей момент, літак взлітає. Летить на поки що ворожу територію, щоб пильно спостерігати та виявляти техніку, арту чи особовий склад росіян.

Ну і далі саме цікаве, виявлення, передача даних на інші підрозділи та знищення цілей, які вдалось знайти. На нашому рахунку знищений численний особовий склад, БМП, танки, артилерійські гармати, польові склади, легкоброньована техніка, яка сподівалась, що ми не бачимо.

Ми бачимо. Знайдемо і знищимо кожного окупанта на нашій землі. Слава Україні!
Служба зв’язків з громадськістю 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ