Школярі Житомирщини виконали практичні стрільби з автоматів на полігоні ДШВ

В рамках навчальної програми “Захист Вітчизни”, учні 11-класів середніх шкіл Житомира та області під наглядом інструкторів провели практичні заняття на 37-му загальновійськовому полігоні Десантно-штурмових військ.

_dsc0027

Заняття з вогневої підготовки розпочинались із шикування, де школярам провели детальний інструктаж із заходів безпеки. Далі вони розподілялись на навчальні взвода та вирушали на визначені ділянки стрільбища, де були підготовлені навчальні місця.

_dsc0021

Під керівництвом досвідчених інструкторів, юнаки та дівчата вивчали тактико-технічні характеристики та будову автомата Калашникова, виконували нормативи зі спорядження магазину набоями, розбирання та збирання автомата, тренувались у підготовці до стрільби лежачи, а вже після цього розпочинали практичні стрільби.

_dsc0013

Кожен школяр почерпнув для себе чимало цікавої інформації та покращив свої навички. Враження від заходу у хлопців та дівчат лише позитивні, адже майже всі вони перший раз у житті взяли до своїх рук справжній автомат Калашникова та здійснили перші стрільби.

_dsc0016Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України

_dsc0017-2

_dsc0014

_dsc0010

_dsc0030