Снайпер ДШВ: “Ми будемо знищувати загарбників до тих пір, поки повністю не очистимо від них Україну”

Вже в перші дні широкомасштабного збройного вторгнення російських військ на територію України, зведений підрозділ Десантно-штурмових військ в складі якого був наш герой, – вів запеклі бойові дії з окупантами на одному з основних напрямків.

Цілодобові важкі бої, визволення занятих противником населених пунктів, зачистки та штурми ворожих позицій, відбиття численних атак противника, знищення його бронетехніки та живої сили. Все це відбувалося під постійним вогнем артилерії та авіації агресора. Однак українські десантники стояли стійко та непохитно, проявлячи мужність та героїзм.

– Я тоді ще перебував на посаді кулеметника, – розповідає снайпер 25 окрема повітрянодесантна Січеславська бригада ДШВ ЗС України з позивним “Собольок” (в цілях безпеки позивний змінено). – Я зайняв свою позицію у готовності знищувати ворожу піхоту у разі її висування з флангу. Навіть серед звуків боя, я почув гул вертольоту, а згодом побачив як на нас йшла російська “вертушка”. З сусідньої позиції відкрили вогонь, але не влучили. Тоді я прицілившись теж дав чергу зі своєї “ДАШКИ” (кулемет ДШК автор.). У небі з’явився характерний дим, і вертоліт почав падати до землі. Підбили, мінус один! Це все що було в моїх думках…, і я далі зосередився на виконанні бойового завдання.

Згодом, “Собольок” разом з побратимами повернулися до свого підрозділу. Його відмінне володіння зброєю та снайперські здібності – помітило керівництво підрозділу. Десантник пройшов відповідну підготовку та отримав сучасну снайперську гвинтівку. І вже зараз, він успішно знищує російських окупантів.

– Ніщо так не піднімає настрій, як розуміння того, що той хто попав мені в приціл, – вже ніколи не нашкодить моїм співвітчизникам. А нещодавно, вдалося ліквідувати цілу диверсійно-розвідувальну групу, яка зухвало висунулася у бік наших позицій. Замість диверсійних дій, вони “поїхали на концерт до Кобзона”, – посміхаючись розповідає десантник. – Нас не зупинить ні ракети, ні танки, ні артилерія, та інше озброєння окупантів. Ми будемо знищувати загарбників до тих пір, поки повністю не очистимо від них Україну.

Удачі тобі “Собольок”! Ми обов’язково переможемо!

Служба зв‘язків з громадськістю 25 окрема повітрянодесантна Січеславська бригада ДШВ ЗС України