Стати друзями десантників: всеукраїнська платформа збирає кошти для підтримки ДШВ ЗС України

Розпочала роботу всеукраїнська платформа “Друзі ДШВ” (druzi.mil.gov.ua) для підтримки  Десантно-штурмових військ ЗС України донатами.

Проєкт надає можливість здійснювати адресну підтримку Десантно-штурмових військ, а також більше дізнатися про історію, структуру та потреби як ДШВ загалом, так і про окремі бригади.

У рамках проєкту в ефірі телемарафону “Єдині новини” та на диджитал-платформах Starlight Media ми розповімо про професії, які опановують бійці ДШВ, про їхню мужність та героїзм, що надихають цілу країну. Ви почуєте їхні унікальні історії та побачите обличчя героїв, а також дізнаєтесь, як саме ваша підтримка допомагає їм захищати Україну.

Якщо українські чи іноземні користувачі хочуть підтримати Сили оборони України, однак не знають перевірених зборів чи постали перед вибором, куди саме надіслати кошти, завдяки платформі вони можуть адресно підтримати воїнів ДШВ.

Завдяки всеукраїнській платформі “Друзі ДШВ” кожен може зробити донат на потреби Десантно-штурмових військ загалом або окремої бригади.

Підтримати бійців можна буде безпосередньо за реквізитами на сайті або за допомогою QR-кодів, які з’являтимуться в ефірі марафону “Єдині новини” під час слоту Телеканал ICTV. Посилання на сайт “Друзі ДШВ” регулярно публікуватимуться на всіх диджитал-платформах Starlight Media, а також в ефірі новинних слотів марафону.

Зібрані кошти підуть на закупівлю комплексів РЕБ, дронів, запасних частин, приладів нічного бачення, спеціальної інженерної техніки, тепловізорів, а також для закриття інших нагальних потреб підрозділів ДШВ.

“Коли в березні 2022 року підрозділи Галицької десантно-штурмової бригади, якою я на той час командував, відстояла у важких боях м. Вознесенськ та звільнила окуповані населені пункти на Миколаївщині, я став свідком неабиякого піднесення, яке відчули як воїни, так і місцеві мешканці. Люди побачили, що, згуртувавшись з військовими, можна перемогти будь-якого ворога. Саме в єднанні криється сила нашого народу. Ці самі почуття люди переживали у звільнених від ворога містах Харківщини та Херсонщини, які відвойовували бригади Десантно-штурмових військ. Тому новий проєкт “Друзі ДШВ” – це саме про наше єднання. Єднання, яке приведе нас усіх до Перемоги України”, – зазначив командувач Десантно-штурмових військ Збройних сил України бригадний генерал Ігор Скибюк.

Серед відомих особистостей, які першими приєдналися до проєкту “Друзі ДШВ”, – український музикант і лідер гурту Океан Ельзи Святослав Вакарчук, соліст гурту “Антитіла” Тарас Тополя, головна редакторка Факти ICTV і ведуча телемарафону “Єдині новини” Олена Фроляк, суддя проєкту “МастерШеф” на СТБ Ектор Хіменес-Браво, авторка та ведуча головного тижневика України “Факти тижня” на ICTV Оксана Соколова, ведуча “Неймовірної правди про зірок” на СТБ Надія Матвєєва, ведучий проєкту “Холостяк” на СТБ Григорій Решетник, суддя проєкту “МастерШеф” на СТБ Володимир Ярославський, спеціальний кореспондент телеканалу ICTV Володимир Рунець.

“Кожен день нашої праці, кожна можливість і ресурс мають служити підтримкою нашим воїнам. Ми започатковуємо проєкт “Друзі ДШВ”, щоб об’єднати всіх у спільній та регулярній підтримці Десантно-штурмових військ. Щоб наша вдячність була видимою і стійкою. Як у справжній дружбі – щоб наші воїни знали, що можуть розраховувати на нас завжди. Коло друзів ДШВ буде розширюватись і далі – запрошуємо всіх громадян, лідерів та лідерок думок та, звісно, українські медіа та бізнеси долучатись!”, – відзначив СЕО Starlight Media Олександр Богуцький.

Проєкт реалізований на волонтерських засадах спільно з командуванням Десантно-штурмових військ ЗСУ, де медіагрупа Starlight Media є його ініціатором та генеральним інформаційним партнером. Як фінансовий партнер до проєкту також долучився український банк ПриватБанк, а диджитал-агентство CF.Digital cтало диджитал-партнером.

Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, Starlight Media, Факти ICTV Вікна-новини