Танкісти-десантники підвищують свої навички під час практичних польових занять

На Житомирщині, на спеціально відведених ділянках полігону військовослужбовці 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ вдосконалюють майстерність з водіння бойової техніки в складних умовах місцевості.

dsc_0015

На заняттях особливу увагу приділяють не тільки механікам-водіям, але й іншим членам екіпажів. Зокрема, навідники практикуються у стрільбі по низько літаючих цілях, командири бронемашин вдосконалюють навички взаємодії між різними екіпажами та підрозділами.

Одним з найскладніших завдань є подолання танкодромної смуги перешкод, де є різні складні ділянки: водні та грязьові рови, ями, підйоми, спуски тощо. Механіки-водії проходять спеціальну ділянку  з урахуванням потужності та технічних параметрів техніки, її маси та габаритів.

dsc_0007

Метою таких заходів є відпрацювання взаємодії екіпажу бронемашини до найвищого рівня. Переважна більшість учасників занять вже має бойовий досвід у районі ООС, тому екіпажі діють напрочуд злагоджено та професійно, щоразу намагаються покращити свої найкращі результати.

Подібні навчально-практичні заходи Житомирські десантники відпрацьовують регулярно, використовуючи техніку, на якій виконують бойові завдання на Сході країни.

 Прес-служба 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС Україниstill0710_00001 still0710_00009