У 25-й Січеславській бригаді ДШВ народилися дві нові молоді родини

Замість весільних нарядів – військовий однострій та бронежилети, з присутніх лише бойові побратими… Так, в одному з прифронтових населених пунктів Донеччини, одружилися дві пари молодят – військовослужбовці 25 окрема повітрянодесантна Січеславська бригада ДШВ ЗС України.

Подружжя Владислав та Ольга – діючі кадрові військовослужбовці, які вже не один рік захищають Україну від російських окупантів.

Десантники щодня ризикуючи власним життям, виконують бойові завдання. А по поверненню до свого тимчасового мешкання, – будують плани на подальше майбутнє.

Друга ж родина, поєднала в собі добровольця та журналіста.

Микола, в перший день широкомасштабного вторгнення покинув цивільне життя та став до лав Десантно-штурмових військ, щоб зі зброєю в руках захищати рідну країну. Христина теж не залишилася осторонь тривожних подій. Окрім війни на інформаційному фронті, молода приваблива жінка активно допомагала армії у складі волонтерського десанту.

 

Але війна не завадила коханню. Адже саме в такий складний час і створюються справжні українські родини, які знають ціну життя та свободи.

Вітаємо молодят та бажаємо їм довгих, щасливих років життя у вільній Україні!