У 80 одшбр пройшли заходи вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців

Сьогодні, 2 серпня у 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУвідбулись заходи вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців.

Вшанувати пам’ять загиблих воїнів прийшли родичі загиблих десантників, друзі які разом з ними воювали, представники духовенства та місцевої влади.

Розпочались заходи на плацу військової частини з мітингу-реквієму пам’яті за загиблими воїнами десантниками. Присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих військовослужбовців, поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-десантникам що не повернулись з поля бою. Відбулась панахида за загиблими воїнами.

Командир 80 окремої десантно-штурмової бригади полковник Володимир Шворак звертаючись до військовослужбовців та присутніх наголосив: «Ми завжди будемо пам’ятати тих кого зараз немає з нами, їхній подвиг у захисті нашої Батьківщини є неоціненний, адже вони віддали своє життя за Україну, за її народ. І поки є герої, що попри всі труднощі захищають мирне майбутнє від брехливого підступного ворога, ми обов’язково переможемо. Більше того, ми вже перемогли, бо агресор, що сподівався легко розтрощити нашу країну, отримав могутній народний спротив і зрозумів, що ми єдина країна, єдиний народ, що має волю до захисту свого права на державу і на свободу. І ще, з’ясувалось що лише зустрівшись з війною, ми справді зрозуміли, що таке захисник України. І тепер це назавжди.»

Продовжились заходи вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців на Личаківському кладовищі, де військовослужбовці бригади, родичі загиблих поклали квіти до могил загиблим десантникам.

Прес-служба 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ