У Десантно-штурмових війська визначили кращого водія-заправника

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші

Цими днями, на Житомирщині відбувся конкурс на кращого водія-заправника серед військових частин та підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

_dsc1910 _dsc1919

Так, протягом двох днів, найкращі екіпажі заправочних машин демонстрували свої знання та навички в різних номінаціях: теоретичній, військово-спортивній та безпосередньо практичній.

Під час теоретичної номінації, учасники конкурсу здавали заліки по заходам безпеки, будові, можливостям, а також тактико-технічним характеристикам автомобільних засобів заправки, транспортування пального тощо.

_dsc1950 _dsc1981 _dsc1964 _dsc1959

Після цього, у водіїв-заправників був перевірений рівень фізичної підготовленості, зокрема спринт в засобах індивідуального захисту на півкілометрову дистанцію. Це перш за все необхідно для того, щоб в разі виникнення обстрілу, швидко дістатися до заправочної машини та евакуювати її у безпечне місце.

В ході завершальної – практичної номінації, екіпажі машин відпрацьовували завдання щодо розгортання та згортання автомобільних засобів заправки в польових умова, транспортування пального тощо.

Дані завдання виконувалися по бойовому, в засобах індивідуального захисту, як під час ведення бойових дій. По ввідній, розпочався обстріл даного району. В цей же час екіпажам, необхідно було у найкоротший термін зашвартувати причіп-цистерну до авто та негайно виїхати до безпечної зони, щоб не наражати на небезпеку особовий склад опорного пункту.

_dsc1988 _dsc2034 _dsc2016 _dsc2009 _dsc2005 _dsc1995

За другою ввідною – заправник отримав поранення. Тож, водієві необхідно було надати йому першу медичну допомогу та затягнути пораненого побратима до машини, щоб разом з ним успішно покинути зону обстрілу. При цьому, екіпажі машин діяли швидко та професійно, неозброєним оком було видно, що подібні завдання десантним водіям-заправникам доводилося неодноразово виконувати під час бойових дій.

_dsc2044 _dsc2064 _dsc2056

За підсумками конкурсу на кращого водія-заправника серед військових частин та підрозділів Десантно-штурмових військ ЗС України, перемогу здобули військовослужбовці 25 окремої повітрянодесантної бригади з Дніпропетровщини.

За словами начальника служби паливо-мастильних матеріалів тилу логістики командування Десантно-штурмових військ ЗС України підполковника Ігоря Пінчаковського, всі завдання, які водії-заправники виконували під час проведення конкурсу – взяті із реального життя, нашого практичного бойового досвіду.

– Доставка пального та заправка техніки передових підрозділів – це дуже важливе, навіть життєвонеобхідне, та одночасно небезпечне завдання, – відзначив офіцер.

Прес-служба Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України