У Десантно-штурмових військах визначили кращий розрахунок безпілотного авіаційного комплексу

На полігоні під Житомиром відбувся конкурс на кращий розрахунок безпілотного авіаційного комплексу серед військових частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші

_dsc0531

_dsc0454

_dsc0460

_dsc0486

У конкурсі змагалися досвідчені військовослужбовці підрозділів бойового забезпечення ДШВ, які неодноразово виконували бойові та спеціальні завдання в районах проведення Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил. Тож боротьба була доволі запеклою та безкомпромісною.

_dsc0465

_dsc0606

_dsc0481

_dsc0551

В перший день конкурсу, в його учасників був перевірений рівень теоретичних знань зі спеціальної підготовки: знання відповідних документів, навігації, технічні характеристики, застосування безпілотних авіаційний комплексів в особливих умовах виконання польотів тощо.

_dsc0558

_dsc0565

В ході практичного етапу конкурсу, розвідники виконували навчально-бойові завдання з виконанням польотів БпЛА. Під час польотів, були відпрацьовані завдання щодо пошуку об’єкта, утримання його в полі зору та здійснення приземлення на точність. До речі, дані об’єкти, а це різні зразки бойових машин, автомобільної техніки та особовий склад, знаходилися на багатокілометровій відстані від стартового майданчику. В режимі реального часу, їх необхідно було своєчасно виявити, класифікувати, визначити координати тощо.

_dsc0545

_dsc0450

Після цього, за сценарієм конкурсу, було бойове зіткнення з диверсантами умовного противника. Тож, розвідникам необхідно було показати знання та навички з тактичної медицини: зупинці кровотечі, надання першої медичної допомоги та евакуації пораненого.

_dsc0578

– Основна мета даного конкурсу полягала у визначенні рівня польової виучки розрахунків БпЛА, ступеню їх готовності до виконання завдань за призначенням самостійно або у складі інших підрозділів в складній динамічній обстановці та особливих умовах виконання польотів, – повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління розвідки штабу командування ДШВ Збройних Сил України.

_dsc0618

За підсумками, переможцями конкурсу на кращий розрахунок безпілотного авіаційного комплексу серед військових частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України стали військовослужбовці окремого розвідувального батальйону ДШВ.

_dsc0630

Переможцям були вручені перехідний кубок та грамоти від командувача Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-майора Євгена Мойсюка.

Пресслужба Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

Відео: Військове телебачення України