У Дніпрі відкрився центр рекрутингу 25-ї бригади ДШВ ЗС України

У місті Дніпро, відкрився центр рекрутингу 25 окрема повітрянодесантна Січеславська бригада, який став першим у Десантно-штурмових військах ЗС України.

Кожен громадянин може звернутися до нас, дізнатися про вакансії військовій частини, що відповідають його бажанню та є суміжним з цивільною професією та самостійно обирати свій військовий фах.

Наші фахівці надають консультацію щодо речового забезпечення, розміру грошових виплат, пільг та детально розповідають весь шлях, що проходить потенційний рекрут, від цивільного життя до служби у війську.

Також центр здійснює свої повноваження з державними органами, органами місцевого самоврядування, а також з органами військового управління, ТЦК тощо.

Важливо зауважити, що після отримання письмової згоди(відношення),співробітники центру супроводжують рекрута від ТЦК до навчального центру та моменту зарахування у списки частини. Тобто виступають надійним гарантом того, що рекрут потрапить саме в 25-ту бригаду на обрану спеціальність.

Якщо є бажання долучитися до війська, але маєш сумніви, або страх – приходь до нас у центр рекрутингу , отримай повну інформацію та знайди своє місце у війську!

Служба звʼязків з громадськістю 25 окрема повітрянодесантна Січеславська бригада ДШВ ЗС України