У ДШВ створюється окремий підрозділ безпілотних систем, який закликає усіх бажаючих поповнити його лави

“Один раз спробуєте і вас затягне, бо це неймовірний адреналін”, – зазначають воїни окремого підрозділу безпілотних систем, який створюється в Десантно-штурмових військах ЗС України.

Наразі його основу складають оператори безпілотних систем, що мають унікальний бойовий досвід. Кожен з цих фахівців звик працювати на випередження, знищуючи за допомогою “пташок” ворожу техніку, піхоту й укриття. На рахунку кожного – десятки знищених одиниць техніки та сотні окупантів.

Тепер же їх зібрали в одному підрозділі, щоб масштабувати цей унікальний бойовий досвід і навчити нових операторів досконало володіти прийомами повітряної боротьби.

На озброєнні цих дронщиків – передові розробки українських інженерів: комплекси “Лелека”, “Вампір”, “Кажан”. І, звичайно, БПЛА типу “Маквік” та FPV-дрони, які вже довели свою ефективність на полі бою.

– Стати крутим фахівцем безпілотних систем – непросто, але не так складно, як здається. Приходьте до нас і ми вас навчимо, – кажуть дронищики.

Проте, нам потрібні спеціалісти й інших напрямків: оператори, зовнішні пілоти, водії-електрики, майстри та механіки

Для проходження військової служби в лавах окремого підрозділу безпілотних систем ДШВ ЗС України – звертайтеся за телефоном:

+380 958 580 613

Відділ зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України