У Києві відбувся масштабний захід із популяризації військової служби «Армі-Я Фест»

6 жовтня, на території Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ) відбувся масштабний військово-патріотичний захід «Армі-Я Фест», основна мета якого — популяризувати військову службу серед населення.

_dsc0087 _dsc0086 _dsc0079 _dsc0078 _dsc0071 _dsc0060

У військовій виставці взяли участь представники районних військкоматів Києва, військові оркестри Київського гарнізону, військовослужбовці Десантно-штурмових й Сухопутних військ ЗС України, Військової служби правопорядку, Сил спеціальних операцій, а також підприємства «Ліги оборонних підприємств України».

Військовий комісар Київського міського військового комісаріату полковник Сергій Клявлін розповів, що «Армі-Я Фест» проводиться вперше. Військовий кмісар вважає, що це хороша можливість продемонструвати суспільству всі переваги військової служби в українській армії у період призовної кампанії «Осінь-2019».

_dsc0057 _dsc0051 _dsc0045 _dsc0038 _dsc0036 _dsc0033

З 12-ї до 17-ї години мешканці столиці мали змогу ознайомитись із умовами проходження строкової військової служби та служби за контрактом, потримати в руках новітні й перспективні зразки озброєння, оглянути військову техніку й предмети тилового забезпечення військовослужбовців, приміряти засоби індивідуального захисту бійців, а також скуштувати страви із нових сухпайків.

_dsc0032

Найактивнішими на заході були дітлахи дошкільного та шкільного віку. Малеча з надзвичайною цікавістю розглядала броньовані автомобілі «Козак», засоби радіоелектронної боротьби та зв’язку, а також прилади нічного бачення, балістичні маски, окуляри та інші експонати.

Варто зазначити, що багато відвідувачів стояли в черзі аби зробити фото з екіпірованими бійцями ССО та військовослужбовцями ДШВ. Молоді хлопці запитували у військовиків про привілеї проходження їхньої служби та про те, як саме можна потрапити до представлених видів військ.

_dsc0022

Найбільшу увагу відвідувачів привертали періодичні музичні номери військових оркестрів та щогодинні показові виступи Почесної варти. Глядачі з захопленням спостерігали за дійством та підтримували військовиків гучними оплесками.

_dsc0021

Серед відвідувачів був і командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Сирський. Він наголосив, що за кінцевими результати заходу «Армі-Я Фест» будуть зроблені певні висновки і в майбутньому військові виставки проводитимуться у різних куточках нашої країни.

Інформагентство Міноборони Армія Inform

Фото: Пресслужба Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України