У Житомирі розпочався V-тий Чемпіонат України з футзалу серед підрозділів Десантно-штурмоих військ ЗС України

Цьогоріч Чемпіонат з футзалу серед підрозділів Десантно-штурмових військ ЗС України триватиме чотири дні: з 04 по 07 лютого, а участь у ньому візьмуть дев’ять команд з Миколаївської, Львівської, Донецької, Дніпропетровської та Житомирської областей.

781a8283

Наше місто не випадково обрано для проведення цього турніру, адже саме Житомир є столицею Десантно-штурмових військ ЗС України так як тут найбільше військових частин ДШВ.  Про масштаб змагань говорить той факт, що турнір проходить під егідою та за підтримки Асоціації футзалу України.

781a8370

У своїй промові заступник Командувача Десантно-штурмових військ ЗС України – начальник управління підготовки полковник Олег Гуть, побажав усім командам продовжувати жити футболом, а також міцного спортивного здоров’я і перемог.

781a8551

На першому, кваліфікаційному, учасники зіграють по колу в трьох групах. Найслабша команда припиняє участь. Вісім команд виходять в наступний раунд, де боротимуться за вихід у фінал у двох групах.

781a8420

Щирі вітання та здобуття перемоги учасникам чемпіонату побажав і голова Асоціації футзалу Житомирської області Віктор Таран та розповів, що за результатами цих змагань надалі формуватимуть збірну команду Десантно-штурмових військ та братимуть участь у Чемпіонаті Збройних сил України з командами інших родів військ.

781a8286

Фінальні матчі Чемпіонату відбудуться 07 лютого, а церемонія нагородження переможця і призерів запланована на 15:00.

781a8479

Служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ ЗС України