Випускники Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова поповнили лави Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

Сьогодні 25 липня у Шодуарівському парку відбулася урочиста 140-ва церемонія випуску молодих офіцерів Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова.

?????????
Молоді лейтенанти будуть в подальшому проходи офіцерську службу в різних видах, окремих родах та силах Збройних Сил України, в тому числі і Десантно-штурмових військах за відповідними спеціальностями.

?????????

Привітали молодих офіцерів заступник Міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Юлій Гере, керівники структурних підрозділів Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, командувач Сухопутні війська ЗС України генерал-лейтенант Олександр Сирський, керівники обласної та місцевої влади.

?????????
Серед випускників – учасники бойових дій, які у 2014-2015 роках в складі українського десанту захищали територіальну цілісність та незалежність України в боях з російсько-окупаційними військами.
?????????
– Ми вступили до навчального закладу у 2015 році, коли на Донбасі йшли активні бойові дії. Саме Десантно-штурмові війська завжди були попереду, там де найважче та більш гаряче. Ми пишаємося тим, що в подальшому будемо проходити службу в цьому славетному окремому роді військ, – відзначили новоспечені офіцери ДШВ.

Служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

?????????

 

?????????

?????????

?????????