«Вірте в ЗСУ» — такими були останні слова воєнкора Олександра Махова, який загинув у боях під Ізюмом

На 70-й день війни з рф Президент України Володимир Зеленський почав звернення до українців з історії про одну Людину — журналіста, військового кореспондента каналу «Україна 24», учасника бойових дій Олександра Махова.

«Сьогодні на Харківщині, у боях під Ізюмом загинув Олександр Махов — журналіст, який по-особливому відчував, що означає ця війна… І завжди без марнославства, і завжди серед найсміливіших, і серед перших. Працював у найгарячіших точках. Намагався привезти справжній матеріал, сильний. У 2017 році він першим з українських журналістів був на нашій станції в Антарктиді. Коли прийшов Covid, він не побоявся. Два тижні жив у Санжарах, куди привезли українців із Китаю… Він з першого дня повномасштабної війни був на фронті…» — розповів глава держави.

Олександр Махов  корінний луганчанин, який у дитинстві і юності розмовляв російською, дивився здебільшого російське телебачення. Проте після того, як побачив прихід «русского міра» в його рідне місто (захоплення ОДА, знущання з людей), узяв до рук зброю і пішов до лав ЗСУ проганяти непроханих «гостей».

Доброволець, ветеран АТО, боєць 95 окрема десантно-штурмова бригада Збройнi Сили України, він став 24-м журналістом, який склав голову у цій війні. Він загинув, як боєць, на полі бою…

У своєму останньому пості в Інстаграмі він закликав кожного пишатися нашою, українською, армією та палко вірити в ЗСУ: «Під Ізюмом мій впертий підрозділ ЗСУ відбив штурм російської армії. Росіяни штурмували після тривалої артпідготовки — танками у кількості як мінімум 10 штук. Бехами з піхотою. Вертольотами. Селяни, виконроби, кухарі гасять „другу армію світу. Я хочу, щоб ви пишалися нашою армією. Ми бємось за нашу країну. За наш дім. Вірте в ЗСУ».

Йому було 36 років. Нехай його син Владислав знає — росія відповість за цю смерть….

«Ми обов’язково отримаємо для України перемогу. Упевнений, це було мрією Олександра. І ми її реалізуємо. Вічна пам’ять йому та всім нашим героям, які віддали життя за Україну!» — сказав Володимир Зеленський.

Вічна пам’ять! Герої не вмирають…

АрміяInform