Воїни-десантники відзначили Міжнародний День миротворців ООН

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші #День_миротворців_ООН

Сьогодні 29 травня в Україні відзначається Міжнародний День миротворців ООН. Протягом багатьох років, воїни-десантники неодноразово виконували завдання з підтримання миру і безпеки в різних «гарячих точках» планети. Це країни колишньої Югославії, Ірак, Ліберія, Кот-д’Івуар, Косово, Афганістан, Сьєрра-Леоне та інші.

Набувши на той час значний досвід, українські десантники ефективного його використовували під час бойових дій на Сході України.

Цього дня, у Житомирі на території Навчального центру Десантно-штурмових військ відбулося покладання квітів до пам’ятнику загиблим військовослужбовцям – учасникам миротворчих операцій.

У заході взяли участь особовий склад Навчального центру та ветерани військової служби – учасники миротворчих місій.

Також цього дня, військовослужбовці Десантно-штурмових військ Збройних Сил України взяли участь у тематичних ранках, круглих столах та телеефірах, присвячених почесній діяльності «блакитних шоломів».

Нагадаємо, що дане свято було встановлено в Україні після офіційного звернення Асоціації миротворців України до Президента України «…ураховуючи вагомий внесок миротворців у підтримання стабільності у різних регіонах планети та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН…» згідно з Указом Президента України «Про Міжнародний день миротворців» від 30 квітня 2003 року.

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України