Воїни-десантники вшанували учасників бойових дій на території інших держав

У Житомирі військовослужбовці Десантно-штурмових військ ЗС України взяли участь у загальноміських заходах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Демократичної Республіки Афганістан.

05

Центральними вулицями обласного центру проїхала військова бронетехніка, слід за якою урочистою ходою під звуки військового оркестру окремої десантно-штурмової бригади пройшли учасники бойових дій,  військовослужбовці, громадськість та духовенство.

03

Далі, біля пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам «Чорний тюльпан» військовослужбовці вшанували пам’ять загиблих трьома пострілами. Після цього відбулося покладання квітів та вінків.

06

Як відзначив виконуючий обов’язки заступника начальника Житомирського гарнізону з морально-психологічного забезпечення полковник Олександр Пухальський, нажаль багато наших співвітчизників загинули у різних військових конфліктах ХХ століття.

– Ми учасники АТО шануємо воїнів-афганців і намагаємося підтримувати з ними постійний зв’язок. Для того, аби вони передавали нам свій досвід і можливо не повторювали ті помилки, – підкреслив полковник Олександр Пухальський.

Прес-служба командування ДШВ ЗС України

08 04