“Я бачив очі своїх дітей, коли над нами пролітали російські ракети. Тоді у мене не лишилось варіантів – я мав йти в армію, щоб захистити свою родину!” 

Ранковий мороз кусає щоки та скручує пальці холодом. З Іваном ми зустрілися серед поля на позиції, де його завданням є закрити небо для російських «Орланів». А ще менш як рік тому в нього був успішний бізнес із виготовлення меблів на замовлення.

«Спочатку я працював «Іглою», а ось нещодавно перекваліфікувався на оператора Starstreak. Мене навчав побратим із позивним «Кельт». Він свого часу пройшов відповідні курси закордоном і вже має чималу кількість збитих «Орланів» і навіть гелікоптерів ворога», – розповідає чоловік.

Про «Кельта» писали раніше (https://www.facebook.com/95BRIGADE/videos/1197974997806377/). Але поки про хлопця дізналися українці, то він вже був добре відомим в російській армії. Ще б пак! 15 «Орланів» їхніх знищив! І тепер коли у «Кельта» є час, то він навчає побратимів. Ось так українські воїни кожну вільну хвилину використовують на вдосконалення своїх навичок чи навчанню зовсім нової справи, щоб стати ще сильнішими й вправніше бити ворога.

Служба зв’язків з громадськістю 95 окрема десантно-штурмова бригада Збройнi Сили України ДШВ ЗС України