«Я завжди прославлятиму десант та Україну»

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші #25опдбр

«Ще у школі, я мріяв бути юристом. Батьки підтримували моє бажання, але щоб бути гарним правоохоронцем, треба і відмінна фізична форма. Тому, до початку навчання у юридичній академії, я вступив до Дніпровського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, – пригадує командир парашутно-десантного взводу лейтенант Рустам Рємєтов.

dsc_0498
Якось у вихідний день, ми з хлопцями дивилися художній фільм, і у перерві між серіями розпочалися новини з АТО. Диктор з екрану розповідав про звільнення Слов’янська та Краматорська, про десантників з нашої Дніпровської 25-ї бригади. Я настільки захопився сюжетом, що почав читати літературу про десант, переглядати відео, стежити за новинами, а саме головне – я вирішив стати десантником, і служити саме у легендарній 25-й окремій повітрянодесантній бригаді, – продовжує розвідати Рустам.

dsc_0572

Після випуску з ліцею, я відразу поїхав до Одеси, щоб вступити на омріяний факультет ДШВ у Військовій академії. Чотири роки промайнули як один день. І я вже командир парашутно-десантного взводу у легендарній «25-й», – розповідає офіцер.

dsc_0427

Цікава і дуже відповідальна робота – бути командиром зведеного взводу військовослужбовців строкової служби. Незважаючи на різний вік ( є і однолітки, і ті, хто старший) відносини у підрозділі склалися добрі, взаємоповага та дисципліна на високому рівні.
Протягом тижня, лейтенант Рємєтов разом зі своїм підрозділом здійснюють програму стрибків з парашутом. Для особового складу зведеного підрозділу – це перша зустріч з небом. Кожен солдат пройшов наземну підготовку та самостійно уклав купол.

dsc_0065

– Два тижні до початку здійснення стрибків, ми кожного дня переглядали відео, фільми про десант, про нашу військову частину, про героїзм наших побратимів, багато спілкувалися. Я бачив неабияку зацікавленість хлопців службою саме у Десантно-штурмових військах, особливістю виконання бойового завдання, десантування особового складу та військової техніки. Я бачив, як горіли очі солдат, як вони обговорювали ті страшні події на Сході країни, бо дуже багато хто з хлопців пережив це особисто у своєму рідному селі чи місті. А живе спілкування з учасниками тих героїчних та одночасно трагічних подій, взагалі змінило їх ставлення до армії і до служби, – ділиться командир взводу.

dsc_0160

– Для мене особисто, десант, служба у Десантно-штурмових військах – це сенс життя. Я пишаюся тим, що став офіцером-десантником. З самого моменту створення нашого роду військ, це був і є елітний рід військ, ті хто мав і має найвищу підготовку, навченість та рішучість. ДШВ – це ті, хто будуть битися до останнього, це сила та честь. Я завжди прославлятиму десант та Україну, – з гордістю зазначив лейтенант Рємєтов.

dsc_0141
Напередодні здійснення свого першого стрибка з парашутом, десять військовослужбовців строкової служби зі зведеного взводу, яким командує лейтенант Рустам Рємєтов, уклали контракт зі Збройними Силами України та поповнити ряди справжніх чоловіків, воїнів-десантників 25 окремої повітрянодесантної бригади. А після виконання першого стрибка та проходження смуги перешкод, ще кілька строковиків вирішили стали контрактниками, щоб з честю називати себе десантниками та пліч-о-пліч з побратимами виборювати мир та незалежність рідної Батьківщини.

dsc_0569

Тетяна Заріцька, пресслужба 25 Окрема Повітрянодесантна Дніпропетровська Бригада