Житомирська 95 окрема десантно-штурмова бригада – чемпіон ДШВ з футзалу

У Житомирі на базі спортивно-оздоровчого комплексу «ФОК» відбувся чемпіонат Десантно-штурмових військ Збройних Сил України  з футзалу.

dsc_5750

Протягом чотирьох днів, у запеклих футбольних баталіях виборювали перемогу дев’ять команд з Миколаївської, Львівської, Донецької, Дніпропетровської та Житомирської областей.

dsc_5954

Начальник фізичної підготовки та спорту управління підготовки командування Десантно-штурмових військ ЗС України підполковник Андрій Палагін розповів, що напередодні чемпіонату у військах пройшов відбір учасників на дуже високому ріні, кращі з кращих приїхали за перемогою до Житомиру.

dsc_5970

За результатами чемпіонату перше місце та право називати себе «чемпіонами Десантно-штурмових військ ЗС України  з футзалу» здобула команда 95 окремої десантно-штурмової бригади (м.Житомир).  У фінальному поєдинку вона розгромила команду 81-ї окремої аеромобільної бригади. Гра завершилася з рахунком 5:0 на користь господарів поля.

dsc_5945

Друге місце у запеклих футбольних поєдинках виборола команда 81 окремої аеромобільної бригади  (м. Краматорськ). Почесне третє місце здобула команді 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України (м. Львів).

dsc_6106

Щирі вітання гравцям висловив командувач Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-лейтенант Євген Мойсюк.

dsc_6094

 – «Панове десантники я думаю, що кожен присутній згоден, що спорт та Десантно-штурмові війська нероздільні. Я знаю, що спорт кує не тільки наше тіло, ай нашу душу. Наш девіз «Завжди перші!», він якраз в спорті реалізується на самому початковому рівні, ця запекла боротьба, яка була на Чемпіонаті це тільки підтверджує. Переконаний, що в своїй службові діяльності ви будете також проявляти таку волю до перемоги, – відзначив  генерал-лейтенант Євген Мойсюк.

dsc_6035

Командний дух, досвідчені тренери та велике бажання вибороти перемогу, до якої ми впевнено йшли — все це дозволило нам перемогти досвідчених і сильних суперників, — поділився своїми враженнями капітан команди 95 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ.

????????????????????????????????????

По завершенню фінальних матчів у футбольній залі пройшла церемонія нагородження. Окрім традиційного нагородження команд, організатори турніру вручили пам’ятні призи у наступних номінаціях:

Кращий голкіпер  – Віталій Юхимець
Кращий бомбардир – Сергій Давиденко
Кращий гравець – Юрій  Черненко

Служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ ЗС України