135 окремий батальйон управління

135

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

Згідно спільної директиви Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України від 29 березня 2015 року № Д-322/1/9 дск почалося переформування 3 окремого польового вузла зв’язку в 135 окремий батальйон управління Високомобільних десантних військ. 29 травня 2015 року 135 окремий батальйон управління було сформовано.

Починаючи з липня 2015 року по теперішній час військовослужбовці батальйону активно приймають участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей в складі ротно, взводно тактичних групах по охороні об’єктів військового призначення.

В батальйоні проходять службу 94 військовослужбовця, які в складі підрозділів військових частин, в яких вони проходили службу та брали участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей. Деякі військовослужбовці нагородженні відомчими відзнаками за проявлену мужність та героїзм при виконанні військового обов’язку в зоні АТО. За особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності та безпеки України, особисту мужність та героїзм, указом Президента України двоє військовослужбовців нагороджені Орденом «Богдана Хмельницького» III та II ступеня.

У військовій частині проходять службу 9 військовослужбовців, які приймали участь в миротворчих місіях по врегулюванню миру в Косово, Сьєра-Леоне, Іраку, Ліберії.

День військової частини – 29 травня

Контакти

При написанні листів прохання повідомляти своє прізвище, ім’я та по-батькові, зворотну адресу і контактні телефони для оперативного вирішення ваших питань та надання адресної допомоги.

 Адреса військової частини

10017 Житомирська область м.Житомир, вул. Велика Бердичівська 17а

тел.(0412)254507

Керівний склад

pidpolkovnik-kinzerskij-vadim-mikolajovich-komandir підполковник

КІНЗЕРСЬКИЙ Вадим Миколайович 

major-butnickij-oleg-oleksandrovich-zkb майор

БУТНІЦЬКИЙ Олег Олександрович

major-nemanyezhin-maksim-anatolijovich-nsh майор

НЕМАНЄЖИН Максим Анатолійович 

kapitan-kosinskij-igor-mikolajovich-zampotil капітан

КОСИНСЬКИЙ Ігор Миколайович

kapitan-pilipchuk-vitalij-vasilovich-zam-z-pdp капітан

ПИЛИПЧУК Віталій  Васильович

major-guchok-oleksandr-vasilovich-zast-z-ozbroyennya майор

ГУЧОК Олександр Васильович

molodshij-lejtenant-ilchishina-irina-volodimirivna молодший лейтенант

ІЛЬЧИШИНА Ірина Володимирівна