Десантники-резервісти здійснили свої перші стрибки з парашутом

Десантники оперативного резерву першої черги, які проходять навчальні збори у військових частинах Високомобільних десантних військ Збройних Сил України здійснили стрибки з парашутом.
Майже всі резервісти виконують десантування вперше, тому головним завданням інструкторів 199 навчального центру Високомобільних десантних військ було відточити навички «поршоразників» до автоматизму та максимально підготувати їх до виникнення нештатних ситуацій у повітрі. До стрибків резервісти кілька днів готувалися на сучасних тренажерах повітрянодесантного комплексу, який знаходиться на загальновійськовому полігоні ВДВ. Здобувши потрібні навички на землі, вдало та ефективно використали їх і у повітрі.
Підполковник Іван Шнир заступник начальника 199 навчального центру ВДВ з повітрянодесантної підготовки зауважив, що до стрибків готувалися всі без виключення, однак виконували десантування лише за власним бажанням. Попре це, випробувати себе на практиці та стати справжнім десантником виявила велика кількість військовослужбовців оперативного резерву.
Разом з резервістами стрибки здійснювали курсанти та інструктори 199 навчального центру ВДВ. Своїми відчуттями поділився і один з інструкторів, який готував резервістів до стрибків, сержант Дмитро Сеньків. Інструктор розповідає, що «першоразники» мають високий рівень підготовки як бойової, так і повітряно-десантної, адже чимала частина резервістів мають досвід виконання бойових завдань у районі проведення АТО.
– «Я вважаю, що проблем у цих хлопців не виникне, адже всі вони колись проходили військову службу. А чи всі готові? Звісно всі, бо ми ж найкращі», наголошує інструктор.
Загалом «першоразники» здійснили свій перший ознайомчий стрибок з висоти 800 метрів, а їхні більш досвідчені товариші з висоти 600 метрів.
Прес-служба командування ВДВ ЗС України













Інші новини
-
Українська “Стугна” розвалює російські танки!
Протитанковий ракетний комплекс “Стугна-П” українського виробництва вже давно наводить жах на російських танкістів. А наші оператори цього комплексу, завдяки постійній бойовій роботі, є одними з найвправніших в Україні.
-
Робота операторів ФПВ 71 оєбр: нищівні удари по піхоті і техніці ворога
Вони - очі й гнів неба. Вони полюють на ворога згори, зривають атаки окупантів, знищують техніку, розносять укріплення і щодня бережуть життя нашої піхоти.
-
Долучилась до війська у 18 років: історія медикині Елі
До війська дівчина долучилась 25 лютого, через день після початку повномасштабного вторгнення. Тоді їй було 18 років.
-
Куп’янський напрямок: Криворізькі десантники відбили механізований штурм противника з 5-ти танків-сараїв
Цими днями, на Куп’янському напрямку підрозділи 77 окремої аеромобільної Наддніпрянської бригади Десантно-штурмових військ ЗС України успішно відбили чергову спробу штурму позицій українських військ з боку противника.