"Кіборг" 95 бригади Дмитро Крикун із Житомирщини встановив рекорд України.

З нагоди Дня Захисника України демобілізований десантник 95 бригади -"кіборг" Дмитро Крикун, який родом із Ружинського району Житомирської області, встановив рекорд України.
Для цього йому знадобилося трохи більше 14 годин і більше півсотні пар жіночих рук. Своє досягнення присвятив жінках-захисникам. Серед його помічниць 14 жовтня якраз і були волонтерки та військові.
Дмитро Крикун із позивним «Амур» після повернення із зони АТО, куди відправився ще навесні 2014 року, надає послуги з професійного масажу та вже має постійних клієнтів, яким допомагає зняти м’язову напругу й повернути легкість рухів. Його «кіборг-масаж» користується попитом не тільки серед військових, а навіть здебільшого серед цивільних.
Що спонукало мужнього «кіборга» зайнятися масажем? Відповідь проста: проблеми із власним здоров’ям. У межах проекту «Воїну — гідна праця» хлопцю випала можливість пройти базові курси за спеціальністю «масажист-універсал».
Врешті, ця справа і привела Дмитра до рекорду, а естафету він уже встиг передати ще одному учаснику АТО - бійцю 30 бригади Леоніду Остальцеву, який реалізовує у столиці проект «Pizza Veterano».
http://www.1.zt.ua/
Інші новини
-
Робота операторів ФПВ 71 оєбр: нищівні удари по піхоті і техніці ворога
Вони - очі й гнів неба. Вони полюють на ворога згори, зривають атаки окупантів, знищують техніку, розносять укріплення і щодня бережуть життя нашої піхоти.
-
Долучилась до війська у 18 років: історія медикині Елі
До війська дівчина долучилась 25 лютого, через день після початку повномасштабного вторгнення. Тоді їй було 18 років.
-
Куп’янський напрямок: Криворізькі десантники відбили механізований штурм противника з 5-ти танків-сараїв
Цими днями, на Куп’янському напрямку підрозділи 77 окремої аеромобільної Наддніпрянської бригади Десантно-штурмових військ ЗС України успішно відбили чергову спробу штурму позицій українських військ з боку противника.
-
Повернення додому – лише початок: важливість підтримки військовослужбовців після звільнення з полону
У реабілітаційному центрі, де триває процес відновлення звільнених з російського полону військовослужбовців, відбулася зустріч з представниками структур цивільно-військового співробітництва, військовими капеланами та артистами військового оркестру.