Питання надання якісної первинної психологічної допомоги та подолання наслідків посттравматичного синдрому обговорювали психологи військових частин ВДВ під час зборів у Житомирі

Розпочинаючи захід, керівник зборів – заступник командувача Високомобільних десантних військ по роботі з особовим складом полковник Станіслав Павлушенко відзначив, що військова практика і бойовий досвід виконання завдань за призначенням під час війни на Сході України засвідчилив, що бойовий досвід під час війни на Сході України показав, що одним із головних показників боєздатності Збройних Сил є морально-психологічний стан особового складу.
– Формування, підтримання та відновлення морально-психологічний стану десантників напряму залежить від якості організації психологічного забезпечення, за організацію якої безпосередньо відповідають офіцери-психологи, - відзначив полковник Станіслав Павлушенко.
Під час зборів розглядалися питання організації заходів психологічного вивчення та відбору особового складу, практичної роботи офіцерів-психологів з питань психологічної підготовки, психодіагностики та психологічного супроводу діяльності військ. При цьому, основна увага зверталася на практичні вміння та навички офіцерів щодо надання первинної психологічної допомоги, подолання наслідків посттравматичного синдрому тощо.
До зборів було також було залучено начальника відділу психологічної реабілітації амбулаторної допомоги Головного військового клінічного госпіталю Тетяну Таран. Кваліфікований психолог навчив офіцерів прийомам та вправам першої психологічної допомоги на полі бою.
Офіцери-психологи отримали практику застосування технік саморегуляції психоемоційного та психофізіологічного стану.
Також з учасники зборів мали можливість поспілкуватися та обмінятися досвідом щодо психологічної роботи у частинах ВДВ та визначили завдання на подальше удосконалення психологічної складової у загальній системі МПЗ.
Прес-служба командування ВДВ ЗС України


Інші новини
-
Українська “Стугна” розвалює російські танки!
Протитанковий ракетний комплекс “Стугна-П” українського виробництва вже давно наводить жах на російських танкістів. А наші оператори цього комплексу, завдяки постійній бойовій роботі, є одними з найвправніших в Україні.
-
Робота операторів ФПВ 71 оєбр: нищівні удари по піхоті і техніці ворога
Вони - очі й гнів неба. Вони полюють на ворога згори, зривають атаки окупантів, знищують техніку, розносять укріплення і щодня бережуть життя нашої піхоти.
-
Долучилась до війська у 18 років: історія медикині Елі
До війська дівчина долучилась 25 лютого, через день після початку повномасштабного вторгнення. Тоді їй було 18 років.
-
Куп’янський напрямок: Криворізькі десантники відбили механізований штурм противника з 5-ти танків-сараїв
Цими днями, на Куп’янському напрямку підрозділи 77 окремої аеромобільної Наддніпрянської бригади Десантно-штурмових військ ЗС України успішно відбили чергову спробу штурму позицій українських військ з боку противника.