Презентація документальної хроніки «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту»

30 червня у Міському палаці культури ім. Гната Хоткевича міста Львова відбулась презентація книги спогадів учасників та очевидців оборони Луганського аеропорту. На презентацію книги були запрошені військовослужбовці 80 окремої десантно-штурмової бригади, які безпосередньо брали участь в обороні летовища, рідні загиблих десантників та інші військові, що брали участь у тих подіях.
Документальна хроніка «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту» створена на громадських засадах, і є результатом першої в Україні спроби зібрати та проаналізувати свідчення безпосередніх учасників однієї з найгероїчніших і найтрагічніших операцій початку російсько-української війни, що досі залишається поза увагою українського суспільства. Про це повідомили організатори.
У документальній хроніці описуються не тільки події, пов’язані з обороною міжнародного аеропорту «Луганськ» та прилеглих населених пунктів (квітень-початок вересня 2014 року), але й події, що передували окупації Луганська (зима-весна 2013−2014 років). Книга вже була презентована у Дніпрі та Києві, а 30 червня її презентували у Львові. Вона вийшла за кошти, які жертвували небайдужі люди та громади з усіх куточків світу. Організатори заходу подарували кожному безпосередньому учаснику тих подій, кожній родині загиблого десантника примірники документальної хроніки «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту».
На заході був присутній начальник штабу-перший заступник командувача десантно-штурмових військ ЗС України генерал-майор Андрій Ковальчук, тоді в 2014 році будучи командиром 80 окремої десантно-штурмової бригади, двічі пораненим, він командував обороною Луганського аеропорту.
Прес-служба 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України










Інші новини
-
Робота операторів ФПВ 71 оєбр: нищівні удари по піхоті і техніці ворога
Вони - очі й гнів неба. Вони полюють на ворога згори, зривають атаки окупантів, знищують техніку, розносять укріплення і щодня бережуть життя нашої піхоти.
-
Долучилась до війська у 18 років: історія медикині Елі
До війська дівчина долучилась 25 лютого, через день після початку повномасштабного вторгнення. Тоді їй було 18 років.
-
Куп’янський напрямок: Криворізькі десантники відбили механізований штурм противника з 5-ти танків-сараїв
Цими днями, на Куп’янському напрямку підрозділи 77 окремої аеромобільної Наддніпрянської бригади Десантно-штурмових військ ЗС України успішно відбили чергову спробу штурму позицій українських військ з боку противника.
-
Повернення додому – лише початок: важливість підтримки військовослужбовців після звільнення з полону
У реабілітаційному центрі, де триває процес відновлення звільнених з російського полону військовослужбовців, відбулася зустріч з представниками структур цивільно-військового співробітництва, військовими капеланами та артистами військового оркестру.