У Львові відбулася зустріч кіборгів-десантників з військовослужбовцями гарнізону

У Львові, в 58 Будинку офіцерів відбулася зустріч «Кіборгів», які обороняли Донецький аеропорт з військовослужбовцями гарнізону, курсантами Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, представниками громадськості.
[caption id="attachment_6941" align="alignnone" width="300"]
Вшанувати пам’ять полеглих побратимів — захисників аеропорту, що став символом стійкості українських воїнів, прийшли його оборонці: представники львівських десантників старший сержант Олександр Машонкін, солдати Любомир Гринюх, Тарас Колодій та курсант Національної академії сухопутних військ молодший сержант Павло Панченко.

Емоційним виступом звернулася до присутніх завідувач бібліотеки Будинку офіцерів Віра Керечан, яка наголосила на тому, що нинішнє покоління стало свідком відродження української нації та становлення Українського війська.

— 242 дні наші військові обороняли цей об’єкт, всі ці дні вони писали славетну сторінку сучасної української воєнної історії та демонстрували незламність духу в боротьбі з підступним ворогом, — зазначила вона.
Під час зустрічі «кіборги» розповідали про себе, про участь в антитерористичній операції, про життя після служби в Збройних Сил України та плани на майбутнє.

На зустріч завітав також поет, прозаїк, лауреат премії МО України ім.Б.Хмельницького «За краще висвітлення військової тематики у творах літератури і мистецтва» підполковник Володимир Тимчук, який представив учасникам зібрання літературно-художнє видання «Вогнити! Вижити! Перемогти!» Він прочитав свої поетичні твори «Служба», «Донецький аеропорт».
На завершення зустрічі військовий капелан отець Андрій, який неодноразово бував в районі проведення АТО із волонтерськими місіями окропив освяченою водою усіх присутніх та побажав міцного здоров’я, витримки та миру.
Інші новини
-
Робота операторів ФПВ 71 оєбр: нищівні удари по піхоті і техніці ворога
Вони - очі й гнів неба. Вони полюють на ворога згори, зривають атаки окупантів, знищують техніку, розносять укріплення і щодня бережуть життя нашої піхоти.
-
Долучилась до війська у 18 років: історія медикині Елі
До війська дівчина долучилась 25 лютого, через день після початку повномасштабного вторгнення. Тоді їй було 18 років.
-
Куп’янський напрямок: Криворізькі десантники відбили механізований штурм противника з 5-ти танків-сараїв
Цими днями, на Куп’янському напрямку підрозділи 77 окремої аеромобільної Наддніпрянської бригади Десантно-штурмових військ ЗС України успішно відбили чергову спробу штурму позицій українських військ з боку противника.
-
Повернення додому – лише початок: важливість підтримки військовослужбовців після звільнення з полону
У реабілітаційному центрі, де триває процес відновлення звільнених з російського полону військовослужбовців, відбулася зустріч з представниками структур цивільно-військового співробітництва, військовими капеланами та артистами військового оркестру.