“Розпаковка” американського БТР “Страйкер”
Чи бачили ви, як виглядає двигун від американського БТР “Страйкер”? Чи відомо вам щось про протипожежну систему всередині цього легендарного бронетранспортера?
Ці бронемашини стали дуже надійними помічниками в сьогоднішній російсько-українській війні. Потужні, швидкі, надійні, практичні в обслуговуванні. Недарма З 2008 року назва бойової машини входить до офіційної назви 2-го кавалерійського полку США: 2nd Cavalry Regiment (Stryker).
“Тут все настільки практично і правильно організовано. Доступність і зручність обслуговування. Кришку зняв і в тебе усе під рукою. Зняв фіксатори, замінив усе, що треба, – розповідає Ігор “БІМ”, водій-електрик 170 окремий полк логістики ДШВ ЗС України. Все в ньому продумано, як для справжніх пацанів. Хлопці сідають і дають джазу”.
“Страйкер” оснащений дизельним двигуном Caterpillar 3126 потужністю 350 к. с. Машина здатна розвивати швидкість понад 100 км.
“Наші хлопці витискають із них усе. Особливо на Курщині”, – сміється Ігор.
На жаль, будь-яка техніка ламається. Не став виключенням і цей бойовий кінь 2008 року випуску.
“Викинуло сальник колінвалу. Практично витіснило маслом, перебитий один шланг на мастило. Нічого, все полагодимо”.
Однією з найбільших фішок машини є її протипожежна система. Бронетранспортер оснащений автоматичною системою пожежогасіння FM200, встановлений у транспортному відділенні та двома автоматичними протипожежними модулями FM25 у моторному відділенні.
“В разі загоряння, всі будуть цілі. Система працює надійно. Багато життів врятували ці машини. Там, де радянські “бехи” не справились би”
Управління комунікацій Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України
PS: Хочеш допомогти десантникам? Стань Другом ДШВ! Всеукраїнська платформа збирає кошти для підтримки ДШВ ЗС України (druzi.mil.gov.ua)