Збірна команда 81-ї окремої аеромобільної бригади – переможець чемпіонату ДШВ з гирьового спорту

Сьогодні, 27 березня в Житомирі у спортивному залі 95-ї окремої десантно-штурмової бригади відбувся чемпіонат з гирьового спорту серед військових частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Спортсмени були розподілені на різні вагові категорії з-поміж чоловіків та жінок. Відзначимо, що більшість учасників чемпіонату – професійні спортсмени, які неодноразово здобували призові місця на різних змаганнях та чемпіонатах.

Відповідно, і боротьба за першість була досить жорсткою та запеклою.
Підтримували спортсменів і вболівальники, під гучні оплески яких десантники демонстрували свою вправність та силу з гирями.

У загальнокомандному заліку, перемогу здобула збірна команди 81-ї аеромобільної бригади. Другу сходинку п’єдесталу здобула збірна команда 199-го Навчального центру. Почесне третє місце за збірною 25-ї окремої повітрянодесантної бригади ДШВ.

– Більшість учасників змагань встановили особисті рекорди. І хоча не всі стали чемпіонами, спортивний інтерес та жага до перемоги панували серед усіх учасників, – відзначив начальник фізичної підготовки і спорту командування Десантно-штурмових військ ЗС України підполковник Андрій Палагін.

Переможці та учасники змагань були нагороджені перехідними кубками та почесними грамотами.

faefer-14 faefer-13 faefer-11 faefer-10 faefer-9 faefer-8 faefer-7 faefer-6 faefer-5 faefer-4 faefer-3 faefer-2 faefer-1 55782423_582883795526899_2870439588671782912_n 111-1