«Більш ніж десять років тому, я склав присягу на вірність українському народові і не за яких умов не зраджу їй»!

«Більш ніж десять років тому, я склав присягу на вірність українському народові і не за яких умов не зраджу їй»!
 
#ДШВ #ЗСУ #Герої_серед_нас #Завжди_перші
 
Пройшовши строкову службу у розвідувальному батальйоні, Андрій вирішив назавжди пов’язати своє життя зі Збройними Силами, стати офіцером.
Старший лейтенант на війні з самісінького початку. Саме в літку 2014 року, молодий офіцер закінчив Академію Сухопутних військ та приєднався до героїчної повітрянодесантної бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ.
– Зараз відносно тиша з боку супротивника, якщо порівняти з Авдіївкою, Зайцевим, де наш підрозділ виконував бойове завдання у минулих ротаціях, – розповідає офіцер. Але це і є найбільшою небезпекою. Потрібно постійно мобілізувати свої сили і не втрачати пильності ні на хвилину. Під час активних бойових дій, є розуміння яке озброєння у ворога, приблизна, а інколи і точна кількість противника, його техніка та її кількість. А коли ворог затаївся-ми на чеку, повинні бути готові добудь якого перебігу подій, – продовжує Андрій.
– За свій підрозділ можу з упевненістю сказати, що ми готові дати гідну відсіч кремлівським найманцям, знищити окупанта. Особовий склад має достатній рівень підготовки, який постійно вдосконалюється на різноманітних навчаннях та тренуваннях.
Андрій не один військовий у родині. Його батько також захищає Україну у складі Операції об’єднаних сил на Сході держави.
– Я дав присягу на вірність країні, на вірність українському народові, і ніколи її не зраджу! Це честь для чоловіка, для офіцера-захищати Батьківщину!
777
 
Прес-служба 25 Окремої Повітрянодесантної Бригади