Десантники 95 окремої десантно-штурмової бригади дебютували у чемпіонаті Києва з регбі.

Десантники 95 окремої десантно-штурмової бригади дебютували у чемпіонаті Києва з регбі.
 
#ДШВ; #ЗСУ; #Завжди_Перші; #Регбі; #Турнір
 
У Києві відбувся турнір з регбі серед професійних та любительських команд. Житомирські «Соколи» змагалися за першість вищої мілітарі-ліги турніру, в якій взяли участь військові навчальні заклади, команди ветеранів АТО, патрульної поліції та команда британських військових, які знаходяться на території України у відрядженні.
Наразі регбі в Україні лише набирає популярності, але з кожним роком до цього спорту долучається все більше спортсменів. Цього річ до нього долучилися і спортсмени-десантники.
Команди змагалися за першість упродовж всього дня, який був насичений емоціями, боротьбою та жагою до перемоги. Для десантників кожен з матчів видався результативним, гравці команди у дебютному сезоні у кожній грі набирали ігрові бали та боролися із честю до останньої секунди кожного тайму.
– Наші колеги з Королівства Великої Британії (а саме від них цей вид спорту перейняли ми) високо оцінили підготовку та досвід команди «Соколи» та у подальшому планують проводити спільні тренування з десантниками. Для житомирських десантників такі турніри – надзвичайно корисний досвід та змога практично перевірити рівень своєї підготовки – розповідає начальник фізичної підготовки та спорту Командування десантно-штурмових військ підполковник Андрій Палагін.
За результатами ігрового дня команда десантників 95 бригади отримала кубок Fair—play, який зазвичай отримують команди за чесну гру.
Десантники і в подальшому будуть реалізувати всі свої можливості у подібних турнірах за для того, щоб показати силу, міць та характер українського воїна-захисника, загартувати своє фізичне та психологічне здоров’я.
Разом до перемоги! Слава Україні!
 
_dsc0061 _dsc0078 _dsc0088 _dsc0090 _dsc0101 _dsc0112 _dsc0115 _dsc0124 _dsc0129 _dsc0143 _dsc0153 _dsc0186 _dsc0199 _dsc0204 _dsc0206
Прес-служба 95 окремої Десантно-штурмової бригади Збройних Сил України